Zažívej chvíle vděčnosti a radosti

Získej informace a inspiraci, které ti pomohou žít život ve větší spokojenosti a radosti. 

S balíčkem Vlna vděčnosti. Pro více informací čti dál. 

Doopravdy musí být náš život tak náročný? Doopravdy je jediná možnost jen přežívat a ukrajovat den za dnem? Copak nejsou jiné možnosti a není pro mě na světě taky trochu toho štěstíčka? Ano je. A na této stránce sdílím skvělý způsob, kterým si na něj můžeme sáhnout. A zažívat to mnohem mnohem častěji. 

Život plný nespokojenosti a chyb

Život plný nespokojenosti, nezdarů. Často je s něčím nespokojená. Lidé kolem jí hází klacky pod nohy, škodí, dělají naschvály. Pracuje na sobě, čte knihy, studuje kurzy, ale nic se nemění. A už jí dochází energie. Tak moc by si přála změnu, vnímat víc radosti a štěstí. Ale nějak neví za jaký konec to uchopit a nedaří se. Jakoby to všichni kolem ní dokázali, ale jí štěstí uniká mezi prsty. Často se viní a propadá smutku. 

O kom to píšu? Ano, byla jsem to já. Ale často se v mých kurzech potkávám s podobným nastavením u dalších žen. 

"PODÍVEJ SE CO UŽ V ŽIVOTĚ MÁŠ. MĚLA BYS BÝT VDĚČNÁ. CO BY ZA TO JINÉ ŽENY DALY."

To je něco, co často zazní na vaši adresu a vy si možná říkáte: "no jo, ale já prostě šťastná a vděčná nejsem, necítím se dobře." 

A co dál?

Může to tak zůstat dál. Mraky lidí tak žije. Nemají radost ze života. Nevidí poklady, které jim každý den přináší. Jsou nespokojení, frustrovaní, vyčerpaní. 

Předávají podobné nastavení a přístup k životu svým dětem, žijí svou nespokojenost v práci, odráží se to na jejich spánku, fyzickém stavu, zdraví, na vztazích. 

"Vždyť tak to měla i moje rodina, tak se to prostě dělá, tak proč to měnit." 

Ale já takhle nechci žít dál...

Tomu naprosto rozumím. Taky jsem to tak nechtěla. Když se mi narodily děti, začala jsem vnímat větší a větší zodpovědnost za své chování, myšlení, způsob života. Protože mé chování, myšlení a způsob života okouká někdo, na kom mi velmi záleží.

Ale zodpovědnost za svůj život máme obrovskou - tak jako tak. To jak žijeme a přemýšlíme má vliv na vše. Na naše pocity, na naše zdraví, vztahy, finance, duchovní život atd. Chtěla jsem žít hezký život. Umět se radovat, vidět krásu v každém dni. 

A proto jsem začala dělat jednu věc jinak ...

Tou změnou byla - VDĚČNOST

Začala jsem si psát každý den minimálně 3 věci, za které jsem vděčná. To je už 9 let takový malý rituál, který mě provází každý večer před spaním. Díky tomuto krátkému rituálu jsem začala měnit způsob myšlení a vnímání reality kolem. 

Tím samozřejmě můžeš začít. Ale velkou vlnu vděčnosti to nezpůsobí. Protože jsi doteď možná troškařila a nic velkého se nestalo, pojďme pozměnit naše myšlení, chování a život společně...

a tentokrát pořádně! Pojďme konečně udělat něco jinak.

„Definice šílenství je dělat stejnou věc znovu a znovu a očekávat jiné výsledky.“
Albert Einstein

Znáš toto?

 • nemám moc sil, ráno vstávám dost nafrněná, večer padám únavou,
 • tolik jsem toho udělala, ale nikdo to nevnímá, nikdo to nevidí a neocení,
 • pořád potřebuju víc a víc, nakupuju neustále věci, kurzy, čtu knihy, nic se nemění, šťastná nejsem,
 • na zastavení a odpočinek nemám čas, musím toho hodně dokázat, 
 • stále se kritizuju, jsem k sobě krutá, nakaboněná, není mi do smíchu, jsem nejistá, 
 • ocenění zvenčí nepřichází, je to nekonečný kolotoč, už nevím, co s tím. 

A spíš by sis přála toto...

 • mít dostatek energie, ráno vstávat s dobrou náladou, večer usínat s pocitem vděčnosti a radosti,
 • vnímat radost a zadostiučinění z několika aktivit, nechtít po sobě tolik,
 • cítit vděk za to, co už v životě umíš, dokážeš, co už máš a co si můžeš užívat víc,
 • častěji se umět zastavit a vystačit si s málem, nepotřebovat hmotné statky a různé zážitky k pocitu štěstí,
 • ocenit samu sebe, vnímat vše, co se Ti povedlo nyní, v minulosti, každý den.

Snažíš se snažíš, makáš, dřeš, ale nic to nepřináší. Pokud jsi se v předešlých větách našla, pak v tomto balíčku najdeš inspiraci, která může proměnit primárně to, jak nad sebou, svým životem a každou situací uvažuješ. 

Víc informací o instantním balíčku - vlna vděčnosti

Minimálně 21 dní trvá než se nějaký nový návyk uchytí. Proto Tě s tímto balíčkem zvu k měsíční praxi vděčnosti. 

BALÍČEK VLNA VDĚČNOSTI OBSAHUJE:

- 1 TEORETICKÉ VIDEO, kde si povíme vše o tom, jak praxe a pocit vděčnosti funguje nejlépe, aby tyto chvíle maximálně navýšily Tvůj pocit životní lehkosti, spokojenosti, štěstí, 

- 1 VEDENÁ relaxační audio nahrávka plná praxe vděčnosti (cca 10minut), která se hodí k poslechu třeba před spánkem, tedy o poslech na daných 21-30 večerů máš postaráno (zkrácenou verzi jako ukázku najdeš tady),

- kreativní inspirace k obklopení se tématem vděčnosti na všech místech, kde jsi nejčastěji (domov, zaměstnání atd.), 

- pdf deník k tisku, kde si budeš po dobu celého měsíce psát své vděčnosti.

Co můžeš od praxe s balíčkem čekat?

 • Naučíš se vnímat poklady ve svém životě a žít v souladu s tím, co je. 
 • Budeš umět převrátit jakoukoliv okolnost a nepříjemnou situaci ve svůj prospěch. 
 • Budeš mít víc energie, radosti, štěstí. 
 • Získáš nástroj, který Ti pomůže se strachy a panikou. 
 • Budeš velkou inspirací druhým už jen tím, že dokážeš prožít pocit vděčnosti. 
 • Budeš vnímat mnohem víc pokladů kolem sebe ve zdánlivých obyčejnostech.
 • Bude se Ti dařit v mnoha životních oblastech a budeš si toho i mnohem víc všímat. 

Jednoduchost

Jde mi o to, abys získala jednoduchý nástroj, který už Ti nikdo nikdy nevezme a díky kterému budeš moct začít kouzlit ve svém životě až Ti budou oči přecházet. 

V teoretickém videu si posdílíme různé praxe vděčnosti, se kterými můžeš začít okamžitě a o kterých jsi možná nevěděla. Nebo si neznala důležité souvislosti a důvody proč s tím začít. 

Odcházím s velkou inspirací. Mnohem víc si zvědomuju vděčnost, hlavně v těle. Během dne se dokážu častěji zastavit a nechat rozproudit po těle ten příjemný pocit. I tu laskavost. Je to pár sekund zastavení, zpomalení. Dobíjí mi to baterky, dodává energii, je to příjemný pocit a dopřává mi to psychickou pohodu. Je to takový čas pro mě. Děkuji.
Kristi
Konečně jsem se naučila tu vděčnost pocítit. Přijde mi, že se mi s toho návyk stal, za tu dobu co spolu jedeme na vlně. A jsem až šokovaná jakou sílu to má - naladit se na vděčnost. Přijde mi, že mi v životě tenhle střípek chyběl. Uplně to krásně doplňuje ten stav, ve kterém jsem. Hodně dobře mi to zapadlo. Je to v tom pocitu. Neskutečně se mi změnil náhled na vše, co mám kolem sebe. Z toho jsem hodně překvapená. To jsem za tak krátkou dobu nečekala. Cítím novou vlnu vděčnosti směrem k mému muži. Vztah se mi vrací k našim počátkům. A jsem vděčná za ty drobnosti.
Petra
Propojení vděčnosti s tělem, prožitek v těle, to je obrovskej transformační zážitek. Dělala jsem praxe vděčnosti ráno i večer a cítila jsem, jaký to má grády. I když to někdy bylo mechanicky, tak vždy tam byl aspoň záblesk toho pocitu vděčnosti. Nebo jsem to k sobě nechala přijít/byla jsem tomu otevřená. Je to velká věc, která ve mně dosedává.
Marta
Nečekala jsem, jak moc vděčná můžu být za maličkosti. Když se řekne vděčnost, nebo klid, meditace, vyrovnanost, tak mě naskočí, že to je něco velkýho. A přitom to je celý o těch mikrověcech, ale člověk si toho najednou hodně váží. Vlnu vděčnosti jsem dnes zažila při poslední praxi. A za to vám velký dík. Vůbec se nebojim, že tenhle návyk opustim. Stávalo se mi, že jsem díky nemoci přestala s nějakými návyky. Bylo jich hodně a já jsem už pak nenaskočila.
Luci

Možná máš ještě nějaké další otázky

 • V čem je tento balíček jiný než kurz Vlna vděčnosti?
  Kurz vlna vděčnosti je společná cesta vzájemné podpory při praxi vděčnosti. Je tam má přítomnost na živých online setkáních, mnohem víc relaxační praxe a teorie. Práci s obsahem balíčku si budeš řídit sama, sama se motivovat. V balíčku je jedna praxe a jedno teoretické video shrnující to nej k praxi vděčnosti. Takže můžeš s praxí vděčnosti začít ihned, opakovaně se k tomu vracet a posilovat tak svůj "sval" vděčnosti. I tak Tě čeká krásná proměna a mnohem víc pozitivity v životě.
 • Kolik času mi praxe vděčnosti zabere
  Úvodní video trvá cca 12 minut a pak každodenní praxe zabere cca 12 minut pokud si poslechnete vedenou nahrávku, pokud budete praktikovat vděčnost bez audionahrávky, pak to může být cca 3 minuty denně.
 • Proč potřebuji k praxi audio nahrávku?
  Protože díky ní se dostaneš do nové úrovně uvolnění a tak snáze prožiješ/absorbuješ/naladíš se na vše kolem vděčnosti. Pokud si ji budeš pouštět pravidelně, snadněji přepíšeš své stávající negativní a nefunkční způsoby myšlení a tedy i způsoby chování a rozhodování.
 • Nemám zkušenost s poslechem relaxačních audionahrávek, nevadí?
  Nevadí. Audio nahrávky neobsahují nic, co by bylo třeba předtím dělat, co se učit, co umět. Naopak toto může být krásná první zkušenost - nechat se každé ráno či večer unášet na vlnách vděčnosti.
 • Vděčnost už praktikuji několik let. V čem bude balíček pro mě nový?
  Praxi vděčnosti se věnuje mnoho lidí. Často mají pocit, že si člověk zapíše 3 vděčnosti a to je ono. Nebo pomyslíme na vděčnost a hotovo. V balíčku půjdeme mnohem dál. Tak, aby se vděčnost stala každodenním chlebem pro mnoho okamžiků a my jsme ji pociťovali v dalších a dalších oblastech našeho života. I ve chvílích, kdy nás třeba myšlenky vděčnosti rozhodně nenapadají.
 • Co když už mám za sebou kurz mindfulness?
  Kurzy mindfulness se zaměřují na všímavost a laskavost vůči sobě a druhým. Na spojení těla, mysli, srdce. Vděčnost dokáže sílu všímavosti a laskavosti mnohonásobně navýšit. Díky praxi vděčnosti přidáme do našeho života ještě větší dávku spokojenosti a pozitivní energie. Dohromady je to takové krásné a doplňující se kombo.

Kdy je balíček dostupný? 

Neustále. Jakmile zaplatíte balíček, dorazí vám email a v něm vše podstatné. Můžete rovnou začít studovat a hlavně praktikovat. 

Kolik balíček stojí?

1 audio nahrávku, 1 teoretické video (12 min), doplňkový materiál, deník vděčnosti k tisku a kreativní inspiraci si cením na:

540Kč nebo 25euro

Ještě něco tě zajímá? 

Pokud máš ještě další otázky, ráda Ti na ně odpovím. Napiš mi na info@playeveryday.cz  

Mnoho vděčnosti přeji

Martina