8 týdenní nálož laskavosti pro ženy, které chtějí vzít život do svých rukou

Je tvůj život ovládán myšlenkami a cítíš se často ve vleku dění života? 

Točíš se v bludném kruhu sebekritiky a nepříjemných prožitků viny, nebo srovnávání se s dalšími ženami? 

Jsi hodně vyčerpaná a mnoho situací se tě osobně dotýká? 

Jsi sama sobě tím největším kritikem? Ať už uděláš cokoliv, nikdy to není dost dobré (pro tebe i okolí)? 

Takové pocity moc dobře znám 

Za dobu 8 let na mateřské jsem si prožila několik měsíců poporodních depresí a stavy vyhoření při péči o tři děti. Znám dost dobře bludné kruhy sebekritiky, srovnávání se a viny. Touha po dokonalosti a neustálém výkonu byly pro mě častými společníky. Pocit, že ať udělám cokoliv, nejsem dost dobrá. Pro sebe i druhé.

Má realita zdaleka nebyla tak skvělá a růžová, jako životy druhých. Měla jsem v hlavě neustále jen varování: "Musíš makat, dřít, musíš být lepší a ještě lepší. Takhle nejsi dost dobrá. A k dokonalosti je cesta daleká." 

Chtěla jsem vše dělat skvěle. Dokonale. Mateřství, partnerství, domácnost, práci, seberealizaci. 

Ale necítila jsem se dobře v ničem. Stále jsem se srovnávala s druhými. Měla jsem pocit, že druzí žijí pohodovější život a mají vše srovnané. Vše na pohodu. A já se neuměla uvolnit a plynout. Pořád jen to zběsilé tempo. Kdykoliv jsem si sedla, musela jsem znovu vyskočit, protože přeci nemůžu nechat tolik práce ladem? Kdo to udělá, když ne já? A ta tíha toho všeho, co musím já, byla nesnesitelná.

Pocit - jsi správně tak jak jsi, můžeš si to dovolit, nebo dokonce: "mám se ráda", nepřicházel. Pořád bylo co zlepšovat, kam se honit. Nedalo se v tom žít. A už vůbec ne dlouhodobě. 

A znám i způsob, jak z toho ven.

Neznala jsem své hranice. Soustředila jsem se na vše, jen ne na to podstatné PRO MĚ SAMOTNOU. Byla jsem všude a nikde pořádně. Dělala jsem mnoho aktivit, které mě stály hodně energie. Nedokázala jsem zpomalit a pořád jsem se honila z jednoho místa na druhé. Zároveň jsem nevěděla o mé vysoké citlivosti. 

Znalost toho, jak funguje můj citlivý nervový systém, jak funguje má mysl, jak praktikovat všímavost spolu s dechovými praxemi, to bylo pro mě zlomové. 

Říkala jsem si jaký je to velký objev a přenastavovala celé mé dosavadní fungování.

Jedna rovina je, když se takový restart udál mně samotné. Druhá úroveň je, když můžu další ženy provádět, inspirovat je a sledovat jejich proměny. V něčem podobné, v něčem naprosto originální. A vždy dechberoucí. 

Pokud je to i tvé téma, nemusíš se v tom potácet sama.

Budu stát při tobě a usnadním ti cestu k tvému pravému JÁ. K volnějšímu životu, pomalejšímu tempu. K tomu žít jen to, co je opravdu to podstatné. Žít naplněný život. 

A toto vše obsahuje online živý kurz Dovol si zářit (Dovol své duši zářit).

O čem je kurz Dovol si zářit a co ti přinese?

Budeme se společně zaměřovat na míru tvé vlastní energie. Kdy ti klesá, kdy ti stoupá. Co ti do života nosí energii, kde o ni přicházíš. Budeme se společně učit, jak funguje tvá mysl, kde ti myšlenky stojí v cestě ke štěstí. Jaké nevhodné návyky máš/co děláš (a ani o tom nevíš) a házíš si tím klacky pod nohy. Kde děláš příliš a můžeš ubrat. 

Díky praxi všímavosti a laskavosti si budeš větší přítelkyní a to se odrazí i na tom, jak bude vypadat tvůj vnější svět. Ve tvých vztazích zavládne větší klid, jasnost a srozumitelnost. Budeš si vědoma svých potřeb a snáz je budeš komunikovat a naplňovat. Budeš si vědoma svých hranic a nebudeš je opakovaně překračovat. 

Vyřadíš ze života to, co ti neprospívá a přidáš naopak to, co tě rozzáří. Díky tomu budeš žít ve větší pohodě, spokojenosti, harmonii. Tvůj životní směr bude smysluplný a udržitelný. 

Jak obohatí přítomnost v kurzu tvůj život?

 • Laskavost sama k sobě
  Nárůst laskavosti k sobě samotné (to je asi největší fičák a benefit). Být sama sobě nejlepší kamarádkou. Začnes si být vědoma té obrovské sebekritiky, která tě brzdí na cestě za čímkoliv, co si ze srdce přeješ. Postupně začneš přepisovat tento hluboce zakořeněný program. A víc si věřit.
 • Tělo jako rádce
  Lépe vnímat své tělo, jeho signály a víc se dle nich řídít (je to super, nechat se unášet víc tělem než hlavou). Vnímát víc vnitřní sílu, odolnost, důvěru v plynutí časem a životem. Zesílit hlas intuice a víc se jím řídit. Méně se stresovat a zažívat tlak, víc plynout, žasnout.
 • Znalost svých hranic
  Víc si v životě uvědomovat své hranice, kudy přichází a odchází energie. Kde si je necháváme udupat a kde je máme nejasné. Kde je známe a neumíme je okolí efektivně a s respektem sdělit. Jak si jich být vědoma a sdělovat je.
 • Spokojenost
  Nárůst kreativity, hravosti, radosti. Vnitřní kritik nám občas něco chce našeptat, ale mnohonásobně víc se můžeme naučit vnímat vnitřního umělce. Který tvoří, hraje si, objevuje. Jeho dílem může postupně být mnohem víc okamžiků, každý den i celý náš život.
 • Sama sobě oporou
  Když zažíváme negativní emoce, víme, jak s nimi nakládat, jak si být oporou (to jde zase k tématu laskavosti). Podržet se v náročných situacích častěji než se potopit.
 • Tělo jako chrám
  Nárůst úcty k našemu tělu, touha o něj (o sebe) pečovat, poznávat ho/se a chtít pro sebe to nejlepší. Stejně jako náš život a každý den, můžeme vnímát i své tělo jako umělecké dílo, které tvoříme svým způsobem uvažování a chováním.

Všímavost, práce s dechem a myslí pomůže zlepšovit tvé vztahy, kvalitu spánku. Může zmírnit projevy úzkostí a deprese. Díky těmto praxím můžeš zlepšít míru soustředění, navýšit produktivitu, změnit svůj zdravotní stav a zbavit se závislostí. Když jsme všímavější, jsme schopni regulovat nepříjemné okamžiky v našem životě - stres, těžké emoce, atd. 

Na co se můžeš těšit v rámci našeho 8 týdenního online živého kurzu?

 • Online živá setkání
  V tomto čase (2hod týdně) budeš sdílet tvé zkušenosti s praxí, pokroky, zkušenost a souvislosti ze života. Budeme se věnovat společné praxi, která je vždy mnohonásobně silnější než praxe o samotě. Tím, že lekce nejsou předehrané, můžeš okamžitě reagovat, ptát se, zaměřit lekce na své aktuální potřeby (v praxi to, co se nám hodí i v životě).
 • Teorie, praxe, příběhy
  Teorie sama o sobě kouzla nedělá. Teorie a informací známe hodně. Ale komu z nás se povede tuto teorii přenést do reality? Jelikož v tom budeme spolu, podaří se ti teorii přenést do praxe ani nebudeš vědět jak. Praxí myslím jednak naše společné ladění v lekcích, ale také tvou osobní praxi doma mimo lekce. V rámci společných online setkání budeš poslouchat i příběhy. Ženská duše potřebuje slyšet témata v příbězích. Tak si vše lépe a snáz zapamatuješ, ukotvíš a bude se ti to snáz vybavovat i v tvé každodennosti.
 • Whatsapp skupina
  Mimo naše online živá setkání budeš mít k dispozici i whatsapp skupinu. Je tu pro tebe proto, abys mohla sdílet kdykoliv, cokoliv. Abys cítila podporu neustále. Ona tu neustále je, ale my se jí mnohdy neumíme otevřít. Toto pro tebe bude nový zážitek. Získáš tím jistotu, která se ponese životem dál. "Nejsem na nic sama."
 • Deník Dovol si zářit
  Dostaneš instrukce a inspiraci k tomu, jak si psát velmi jednoduchým a kreativním způsobem deník, který ti pomůže vnímat v čase tvůj tok energie. Už jen tato část kurzu sama o sobě dělá v čase divy. Už jen každodenní zapisování ti v mnohém otevře oči a objevíš neuvěřitelné úniky energie. Konečně zjistíš, proč nemáš kapacitu na to, co by sis přála ve svém životě opravdu mít.

Mým záměrem je pro tuto dobu sdílet zkušenosti a praxi, která navýší naši odolnost, důvěru a laskavost. Budeme se setkávat online, ale živě s dalšími živými ženami. Většina lekcí není formou předehraných videí. Sdílet budete i vy (a nemusíte se bát, všechny ženy to skvěle zvládly a moc si to užily), protože to je to základ úspěchu - mezilidské sdílení, vzájemné obohacení a inspirace.

Část lekce se budeme věnovat teorii, příběhům a novým souvislostem. Další část lekce se zaměříme na praxi, protože jen díky pravidelné praxi se začnou v našem životě dít velké zázraky. Získáte 4 velmi silné a podpůrné audio nahrávky pro praxi doma. Součástí kurzu bude i Whatsupp skupina, kde můžete sdílet své zážitky a zkušenosti ze života a z praxe i mimo naše pravidelná týdenní živá setkávání.

Nemusím se cítit provinile a nebo na sebe kašlat Kdy jsem se přestala trápit pocitama rozpolcenosti, že buď jsem máma a makám a na mě už prostě nezbejvá, nebo si kradu pro sebe čas na to co chci já na úkor rodiny. Spojilo se mi to a moc se mi tím ulevilo. Už vím, že to není „buď a nebo“. Že si nemusím vybírat, cejtit se jak „štvaná zvěř“, která nemá svůj prostor. Že rodina mě vlastně v ničem nebrzdí, naopak, posouvá mě mílovými kroky. A taky díky holkám a společnému sdílení vím, že v tom nejsem zdaleka sama. A v neposlední řadě se mi otevřely další obzory a zdroje, kde se můžu inspirovat a dál posouvat, kam se můžu dál na té cestě vydat.“
Martina

Jaký bude náš program a náplň jednotlivých lekcí?

 • 1. týden
  Jak funguje naše hlava, mysl, co děláme automaticky a jak ze zajetých vzorců vyskočit? Jak zkvalitnit vztahy a přítomnost s milovanými?
 • 2. týden
  Jak pracovat s kritikou, sebekritikou, jak si postupně navýšit sebevědomí, důvěru a vnitřní sílu? Jak využít dech k podpoře spokojenosti a zdraví?
 • 3. týden
  Jak zažívat v životě víc hravosti, radosti, jak mít víc energie? Kde čerpat energii kdykoliv a kdekoliv?
 • 4. týden
  Jak si umět nastavit hranice a jak se nebát být sama/sám sebou? Jak mít odvahu jít za svými sny?
 • 5. týden
  Jak pracovat s náročnými a bolavými situacemi? Jak získat tipy a důležité kroky pro svůj vysněný život?
 • 6. týden
  Kreativita a mindfulness? Jak přetvořit náročné momenty a chvilky v umělecké dílo a pochopit leta zašmodrchaná témata?
 • 7. týden
  Co si z této společné cesty odnáším a vize, konkrétní kroky pro můj laskavější a udržitelnější způsob života.
 • Všímavý dáreček taneční
  Niky Melia pro tento kurz natočila taneční všímavou inspiraci. Můžete tak do svého života kdykoliv přidat smyslný tanec a pokud se při tanci cítíte jako motyka, nevadí. Často máme od sebe opět velká očekávání a jde o to začít se pohybovat intuitivně, dle potřeb vašeho těla (a ty už budete tento týden mnohem lépe znát).
 • Všímavý dáreček hudebně laskavý
  Všímavá písničkářka Marie Tilšarová pro tento kurz složila nádhernou laskavou píseň. Pustíte si ji do sluchátek a budete mít kdykoliv a kdekoliv hudební lázně, které dosytí každou vaší buňku těla.
 • Všímavý dáreček tvořivý
  Jak proměnit naše bolesti v úžasná umělecká díla? V tomto bonusovém videu se s vámi podělí Šárka Štroufová (absolventka kurzu Dovol si zářit), malířka, o své rituály a procesy kolem tvorby, která uzdravuje a transformuje její bolavé životní oblasti.
 • 8. setkání
  Po zkončení našeho putování si dáme ještě závěrečné online setkání, které bude probíhat zhruba měsíc po konci programu. Proč? Vyvstanou poslední otázky, bude delší čas na praxi, začne vlastní integrace. Toto setkání bude velmi laskavou podporou.
"Konečně jsem schopná se na sebe podívat do zrcadla. Líbím se sama sobě. Toho jsem před 2 měsíci nebyla vůbec schopná. Hodně jsem toho nastudovala, praktikovala. A teď konečně cítím velkou proměnu. Vnímám víc svou hodnotu a jasnost v tom, co dělám a kudy se vydávám. I když se to někomu zdá divné. I když je to něco nového a neznámého. Mám víc odvahy být sama sebou než kdy předtím."
Pavla
"Umím o sobě mluvit autenticky a upřímně. Bez hanby. Tak jak jsem to ještě donedávna nezvládala. A moje okolí je ze mě nadšené. Roky jsem poslouchala jak jsem nestálá, že mě baví hodně věcí a že umění není důležité. Že jsem nevyzrálá. Je to pro mě léčivé a krásné to tak najednou žít. Mám se fajn i v smutku, i v pomalosti, která mě ještě nedávno frustrovala. Do ničeho se netlačím. Moc děkuju za vykopnutí na tuto cestu. Pokračuju v záření. Je to super."
Zdenka
Kurz je úžasnou cestou k sobě, kdy našlapujete lehce a ladně a když se objeví šutr, co tlačí v botě, tak společně nejen vysupeme, ale ještě využijeme k dalšímu tvoření. Prostě jsme hravě přetavovaly zdánlivé nedostatky a překážky na DARY. Stát pak ve vlastní síle.. je bomba.
Marta
"Věci se mění a já s tím nebojuji. Cítím, jak vše se děje pro mě. Což je nesmírně osvobozující. Odpočívám jak to jde. Aspoň v mikrozastaveních. A na duši mi je moc fajn."
Jitka
Kurz mám za sebou a jednoduché techniky, které jsem se naučila se staly součástí pro každý den. Kurz je pecka. Obzlášť doporučuju pro velmi citlivé ženy.
Šárka
Kdy jsem se přestala trápit pocitama rozpolcenosti, že buď jsem máma a makám a na mě už prostě nezbejvá, nebo si kradu pro sebe čas na to co chci já na úkor rodiny. Spojilo se mi to a moc se mi tím ulevilo. Už vím, že to není „buď a nebo“. Že si nemusím vybírat, cejtit se jak „štvaná zvěř“, která nemá svůj prostor. Že rodina mě vlastně v ničem nebrzdí, naopak, posouvá mě mílovými kroky. A taky díky holkám a společnému sdílení vím, že v tom nejsem zdaleka sama. A v neposlední řadě se mi otevřely další obzory a zdroje, kde se můžu inspirovat a dál posouvat, kam se můžu dál na té cestě vydat.“
Kateřina
Vnímám, že to byl úžasný první krok. Otevřely se mi nové možnosti. Jakobych vystoupila z nějaké bubliny. Když do sebe investujeme (ať je to čas, energie, peníze), posouváme se dál. A život je daleko hezčí, barevnější. Jsem ráda, že jsem si to dopřála a v tom dopřávání pokračuju.
Jitka

Jak to uvnitř kurzu vypadá?

Součástí kurzu je členská sekce, kde po každé proběhlé lekci uložím záznam, praxe v mp3, tipy, které sdílím jako další inspiraci a domácí všímáníčko (něco jako domácí úkol na dobu, než se znovu opět uvidíme). 

Reference

VIP kurzík s Martinou doporučuji všem ženám, které se cítí ztracené, nevěří si, nic je už nebaví a cítí se přehlcené v tomto dnešním světě. Díky kurzu se znovu najdete a začnete opět cítit radost :). Je to dlouhý proces, ale rozhodně stojí za to začít!! A co mi kurz hlavně dal/přinesl? velkou spoustu AHA momentů a uvědomění. Zvědomování a poznávání sebe sama. Naslouchání svému tělu (zlepšily se mi např. bolesti hlavy), zvědomování svých emocí a práce s nima naučil mě také všímat si svojí energie. Hlídat si přes den, kde a co mi ubírá mojí energii, na co si třeba dávat pozor, abych se necítila přehlcená. větší sebevědomí. Víc si sebe vážím, je to ještě velký proces, ale začínám se mít mnohem víc ráda :). Ale každopádně mě utvrdil v tom, jak moc je důležité, najít si v tomto uspěchaném světě čas pro sebe. Jen pro sebe. další osvojení technik mindfulness (mj. dvě super relaxace a další skvělé byly součástí callů) a motivaci v mindfulness praxi pokračovat dále
Taťána
Tento kurz mi přinesl uvolnění, plno návodů jak na sebe a setkání s prima holkama. Otevřel mou kreativitu. Daleko víc se ladím na tělo, naslouchám mu, poslouchám své potřeby. Marti, Ty tomu dáš říz svým projevem a otevřeností. Bylo to živé, hluboké, emoční, empatické. Ani ne ezo ulítlé, ani byznys koučovací. Božííí. Potřebovala jsem udělat něco jinak. A to se naplnilo.
Marta
Dostala jsem nástroje, které mi zapadly do mozaiky, kterou už mnoho let poctivou prací na sobě tvořím. Ano, na té mozaice jsem já – dostala jsem pro současnou chvíli takovou kotvu – tou je můj dech a cílené zvědomování si, co v dané chvíli potřebuju – a na to mi odpovídá mé tělo (ptám se ho dříve než své mysli!). A to jsou mé současné kotvy – ano, žádná nová informace, ale přišla ke mně znovu a znovu a ve chvíli, kdy jsem jí konečně porozuměla i jinak než jen hlavou. Už ji dokážu i žít a použít a to je to, za co moc děkuju a vděčím – Marti, Tobě, a vám, všem nádherným vědomým ženám.
Petra
"Kurz byl parádní, až je mi líto, že už končí! Sešla se nám úžasná skupinka žen, kde jsme mohly sdílet svoje zážitky. Líbilo se mi milé a neformální vedení od Martiny, včetně sdílení jejích osobních zážitků. Kurz mě naučil jak a proč se spojit s naším tělem, jak být k sobě laskavější, jak se naučit a vnímat víc být "tady a teď". Pro mě to bylo úplně první setkání s mindulness a jakoukouliv dechovou praxí obecně. Takže jsem moc ráda, že jsme si na kurzu vyzkoušeli různé praxe (dechová cvičení), které jsme ihned mohli začít praktikovat a pokračovat v nich už dále sami. A i když je to pro mě začátek, takový "návod" jak se sebou pracovat, tak už nyní po těch 5ti týdnech online kurzu vnímám větší laskavost k sobě a určité zpomalení, zklidnění. Díky Marti za tenhle super kurz!"
Tanja
Jsem tu pro sebe a to je nádhera. Když jsem vstupovala do kurzu, cítila jsem pocity jako "buď to změníš a nebo zemřeš." Nebyla jsem šťastná a tlačila jsem se stále do věcí, které po mě chtělo okolí. Cítila jsem se jako když se koukám na cizí život. Teď vidím jak zářím, tvořím, věnuju se tomu, co mě baví i když to ne všem dává smysl. Dělám úplně nová rozhodnutí.
Zdenka

Video reference

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Pokud si chcete poslechnout rozhovor o tom, co se děje v rámci kurzu Dovol si zářit, najdete jej v MP3 tady <<<

"Cítila jsem velké očekávání z okolí. A nevěděla jsem, jak se rozhodnout, jaká varianta je ta moje. Díky našemu společnému času a záření jsem se víc uvolnila v tématu, které pro mě nebylo dlouhou dobu jednoduché. Už jednoduše vím, že pokud to bude má cesta, tak se to stane a já to nemusím nijak tlačit."
Andrea
Když si denně píšete, co vám energii bere, opakovaně to vidíte na papíře. Pro mě to bylo zlomový. Že jsem to najednou viděla na papíře, ne jen vyřčené. Bylo pro mě těžké začít o sebe pečovat. Sebeláska pro mě znamenala SOBECTVÍ.
Andrea

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

"Tehdy jsem si řekla: ANO! Do tohodle kurzu jdi. Tam najdeš to, kým skutečně seš, co je pro tebe důležité a přestaneš se za to stydět." 

Zdenka

"Pracuji jako anestezioložka. Při výkonu své práce jsem bývala velmi nervózní a prožívala mnoho strachů. Z práce jsem chodívala vyčerpaná, vyšťavená. Dnes vnímám svou práci jako lázně. Jako místo, kde si oddechuju a jsem neustále v přítomnosti. Podporuju pacienty tím, že jsem já sama v klidu a v důvěře. Mnohem lépe vím, jak je zklidnit a podpořit. Naučila jsem se sdílet svou vnitřní pravdu, otevírat témata, která jsou pro mě významná. Začala jsem být laskavější vůči sobě a druhým. Nebojím se ukázat svou zranitelnost. Obrovsky mi narostl pocit štěstí, spokojenosti a vyrovnanosti."

Eva

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

"Tvůj styl komunikace, vtipnost, tonalita – jako pokec s kamarádkou a ne nějakým mentorem/guru/poradcem. To pak ovlivňuje jak si Tvé inspirace a povidání „pouštím dovnitř“ a vstřebávám. Nemusím se nic „učit“, jde to samo. Vnímám mindfulness a Tvůj kurzík tak, že jsem konečně objevila, pochopila kudy vede (pro mě) cesta. Jak opravdu můžu i při třech dětech dál pracovat na sobě. Že se to vše dá dělat velice laskavě a po takových kouskách, jak zrovna můžu a chci."

Katka 

Víc v tomto článku <<<

Kdy budou online setkání probíhat?

Každé pondělí 18:30 - 20:30 (vždy dostanete odkaz na Streamyard, kde se potkáme).

Co k tomu budeš potřebovat?

Počítač s mikrofonem a kamerkou, vodu, klid pro sebe a dostatek prostoru (stačí několik metrů čtverečních). 

Co když se nebudeš moct dostavit na všechna online setkání?

Nevadí, naše setkání budu nahrávat, můžete si je tedy pustit kdykoliv poté a dopřát si vedenou praxi i opakovaně. 

Máš strach z veřejného vystupování a komunikace online?

I s tímto strachem budeme moct velmi laskavou formou popracovat. V našem kurzu nebudete sdílet se stovkami žen, ale jen v maximálním počtu 6 žen (plus lektorka). Sama brzy poznáte, že jsou to podobně laděné ženy a nemusíte se před nimi stydět a bát. Vzájemné sdílení pro vás bude obohacením. Jste součástí vzájemné inspirace.

Budeš se moct i v budoucnosti vrátit k lekcím, sdílení a praxi?

Ano, všechnu teorii, praxi, sdílení nahrávám - vše je k vidění pouze pro účastnice kurzu. Součástí kurzu je i facebooková skupina, kde sdílíme v průběhu kurzu mimo lekce a zároveň i členská sekce, kde máte vše pohromadě dostupné už napořád.

Absolvovala jsi hodně seberozvojových kurzů, je to pro tebe?

Kurzem prošly ženy, které mnoho ze zmiňovaného už několikrát slyšely. Mají za sebou několik let meditace. I přesto pro ně kurz byl zlomový. Věřím, že to bylo proto, že je kurz dělaný vám na míru. Sdílíme tedy na témata, která jsou pro většinu aktuální. To, že není kurz předtočený online a jsme spolu živě, je taky velmi silné. Neposledním bonusem je vzájemná podpora a prostor plný laskavosti.

Co investice?

Většina absolventek s ukončením kurzu sdílela, že jim kurz přinesl do života pozitivní změny v hodnotě minimálně

100 000,- 

Jedna žena sdílela, že cena kurzu by měla být alespoň 70 000,-. 

Mým záměrem je tyto kouzla, techniky, znalosti a umění dostat k co největšímu počtu žen. Přeji si, aby byl kurz pro tebe i cenově dostupný. Tvá investice do této laskavé transformace je zlomkem zmiňovaných čísel a to:

25000,-

Kdy kurz začíná?

6. kolo kurzu Dovol si zářit začíná 13.3.2023 a potrvá do 24.4.2023

Startujeme za:

 

Ještě by tě něco zajímalo? Chceš se na něco doptat? Napiš svůj dotaz na info@playeveryday.cz nebo si se mnou naplánuj společný call. 

Víš vše a těšíš se? Stačí klik ⬇️ a jsi se mnou na palubě.