Mindfulness dílny: deník, síla dechu, síla hlasu, hudba - ODKAZ

Video pozvánka

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přeju si podpořit tvou životní jiskru, plynutí,

laskavost a citlivost

Proto tvořím setkání, kde můžeš zrelaxovat a napojit se na sílu a vibraci hudebních nástrojů a mého hlasu.

Co tě čeká? 

ZVUKOVÉ LÁZNĚ

Způsob, jak zvládat úzkost, uklidnit nervový systém i myšlenky z našeho vědomí, když se spojujeme se svým tělem. Ke zvukové lázni využíváme nástroje jako jsou: harmonium, tibetské mísy, Koshi zvonkohra, indiánská flétna, kalimba, dešťová hůl, zvukové vlny, perkuse, bubny a další.

Živá relaxační hudba

Hudba léčí, uvolňuje, pomáhá se dostat do hlubší relaxace. Uvolnit stažená místa našeho těla, uvolnit emoce, které v sobě dlouho držíme jako ve vězení. Zvuková koupel je obecně meditativním zážitkem, kdy jsou přítomní „koupáni“ ve zvukových vlnách. Tyto vlny jsou produkovány různými zdroji, včetně léčivých nástrojů, jako jsou zpívající mísy, perkuse, zvonkohry, chrastítka, ladičky a dokonce i samotný lidský hlas.

Konkrétní termíny:

16.4.2023 Ženské lázně: mindfulness, zvukové lázně, pánevní dno.

Akce, kterou pořádám ve spolupráci s Martou Brychtovou a Petrou Vávrovou. Více informací a registraci najdete zde <<<

21.4.2023 Zvukové lázně, prostor Oáza, Praha - Strašnice. Více informací zde <<<

25.4.2023 Dechová praxe a zvukové lázně, Lety u Dobřichovic. Více informaci zde<<<

Akcemi tě provede:

Martina Chomátová

Jsem lektorka hatha jógy, programu Mindfulness Based Childbirth and Parenting a práce s dechem. Přes 23 let pracuji s deníkem a různými tvořivými způsoby sebevyjádření. Miluju hudbu, zpěv, mantry a hru na různé hudební nástroje (harmonium, ukulele, tibetské mísy, indiánskou flétnu, bubny, kalimbu atd.).

Aktuálně studuji muzikoterapii a soundhealing (Soundhealing Academy UK a Cesta harmonie - Markéta Gerlichová). Spolu s mým mužem tvoříme víkendové workshopy Wim Hof metody. Tvořím bezpečný prostor pro transformaci a osvobození sebe sama. Ráda se neustále učím novému, své znalosti a zkušenosti předávám na různých akcích a workshopech, nebo při lekcích na základní svobodné škole Kairos. Je pro mě důležité do světa vnášet prvky laskavosti, hravosti, plynutí a citlivosti.

S čím budeš odcházet?

  • Relaxace
    Díky zvukům a vibracím hudebních nástrojů jako je kalimba, indiánská flétna, tibetské mísy, dešťová hůl, zvonkohry a harmonium se dostaneš do hluboké relaxace, která se tvému tělu leckdy nedostává ani v noci při spánku. Můžeš tedy načerpat síly a dopřát si zdroje, které ti dlouhodobě schází.
  • Inspiraci a podporu
    Díky hluboké relaxaci se můžeš napojit na zdroj inspirace, získat odpovědi na témata, která jsou pro tebe dlouhodobě problematická, nejasná.
  • Léčení a stabilizaci
    Nezřídka dochází při tak hluboké relaxaci i k léčení na úrovni fyzické, duševní. Jakmile se uvolníme proudu dění, přítomnosti, naše mysl přestane bojovat, tělo přestane být v tenzi a my si můžeme dopřát pouštění stažení, která leta držíme a neumíme se jich zbavit.

 

Co s sebou? 

Chceš se přidat? Skvělé!!!

S sebou:

pohodlné oblečení, pití, podložka, deka, polštář.

 

Cena 680Kč (předem)

za akci Zvukové lázně.