Pomalý kongres 10. - 16. 6. 2024 - PŘIHLÁŠENÍ ZDARMA

Dechová praxe WHM,

mindfulness a zvukové lázně

Pohodové zastavení s Martinou a Jakubem Chomátovými. 

Každé poslední úterý v měsíci.

17:00 - 20:00 Lety u Dobřichovic

Zastávka, relax, zpomalení

A naladění se na své tělo, na svůj dech.

DECH (WIM HOF BREATING), MYSL A ZVUK
Zveme vás na další setkání v oblasti Dobřichovic (25 min vlakem ze Smíchova), kde společně s námi zažijete sílu dechu, práce s myslí a zvukové lázně.

Rezervujte si své místo a zažijte společný čas klidu, společného naladění a uvolnění.

Akce se bude konat celkem pětkrát, takže si můžete dopřát všeho dost a dost a vždy po měsíci si své uvolnění zopakovat.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Proč si dopřát skupinovou dechovku a zvukové lázně?

Ve zrychlené době pod palbou všech povinností a stresových událostí tvoříme prostor, kde můžete oddechnout, propojit se s tělem, dopřát si hluboký relax a napojení na to, co je podstatné.

DECHOVÁ TECHNIKA WIM HOF METODY: 
přináší jiné náhledy na situace, které žijeme. Pomáhá zmírnit pocity úzkosti, špatnou náladu, navýšit duševní soustředění a fyzickou/mentální odolnost. Cílem dechové techniky Wim Hof Metody je naučit vás pozitivně a vědomě ovlivnit váš nervový, imunitní a kardiovaskulární systém, abyste byli šťastnější, silnější a zdravější. Dech je vstupenkou k naší fyziologii, kterou se můžeme naučit ovládat.

Dechovou technikou vás provede Jakub Chomát, lektor Wim Hof metody, somatický kouč.

V těchto společných 3 hodinách zažijete též naladění se na tělo a větší uvolnění pomocí mindfulness technik a zvukové lázně.

O tento prožitek hluboké relaxace se postarám Martina, lektorka mindfulness a jógy.

ZVUKOVÉ LÁZNĚ:
způsob, jak zvládat úzkost, uklidnit nervový systém a myšlenky z vašeho vědomí, když se spojujete se svým tělem. Ke zvukové lázni využíváme nástroje jako jsou: harmonium, tibetské mísy, Koshi zvonkohra, indiánská flétna a další.

Reference účastníků

Ty tři hodiny jsem si moc užila. Záměr bylo dostat ze sebe co skrývám a tajím. Nebylo to vše, co je potřeba uvolnit. Takže se těším na příště. Ten zpěv byl pro mě spouštěčem. Díky za to. To mě hodně mile překvapilo.
Jana
Hodně mě bavilo jak jsem cítila, že moje tělo pulsuje všude. Jak se v něm vyrovnávají hladiny. Skákaly mi různé obrazy. Zajímavé věci, vzpomínky z dětství. Přišlo mi zajímavé, že ty nejhezčí stavy mi přišly při té zádrži. Mám radost jak se tu ty emoce uvolňovaly. To je super.
Andrea
Hodně se mi líbila ta kombinace vás dvou, dechový doprovod a hudba. Bylo to pro mě super užívat si tu vaši spolupráci.
Cecilie
Nemohla jsem se přestat smát. Měla jsem zatuhlý obličej ve smíchu a nešlo to změnit. Bylo to hodně příjemné.
Johana
Hodně se mnou ten zvuk rezonoval v tom procesu. Přišlo mi to jako sprcha. Jako když mě osvěžila voda z vodopádu. A k tomu ten hlasový rozhovor, cítila jsem jako když se koukám na film.
Eva
Hodně jsem si odpočinula. Že nemusím na nic myslet. Že mám to vedení. Že se můžu jen nechat unášet a nechat vše plynout. Jedu domů naladěná na úplně jinou energii.
Markéta
Úplně jsem se dostal někam, ani nevím kam. Někam jsem odplul. Doma se mi do meditace a dechové praxe pořád vkrádají myšlenky. Tady vůbec. Byl to nádherný odpal. Relax. Prostě - to jsem přesně potřeboval.
Robin
Cítím se uvolněná, nabitá, zregenerovaná. Bylo to tak ladné a lahodné. Ještě bych tu chtěla být dál. Takový uvolňující čas. Jsem vděčná, že jsem si to mohla dopřát.
Iva
Dýchal jsem takhle poprvé, poprvé ve skupině. A to je neuvěřitelné, co ta práce s myslí dokáže. Mívám hodně těkavou mysl a nedaří se mi vůbec zklidnit. Tady jsem mohl následovat jasné instrukce a ty zvuky nástrojů, to byla oáza pro duši. Děkuju moc.
Martin

 

Termíny akcí:

25. 4. 2023, 17:00–20:00, Lety u Dobřichovic
30. 5. 2023, 17:00–20:00, Lety u Dobřichovic

 

CENA

900KČ 

 

Co s sebou?

Pohodlné oblečení, karimatku, pití, deku, polštářek.