Dechová relaxační praxe pro každodenní pohodu - KE STAŽENÍ ZDE

Už vás nebaví pocity nespokojenosti?

4 denní minikurz, který váš život naplní větší dávkou spokojenosti (ať se děje cokoliv). 

4 DENNÍ LASKAVÉ PUTOVÁNÍ

Pod nedostatkem spokojenosti se ukrývá:

 • že se neustále nedaří - ve vztazích, v mateřství, v životě, v práci, 
 • nic nám není dost dobré, 
 • nemáme dostatek energie a hravosti,
 • v našem životě nic není podle nás samotných, ale řídíme se tím, co chtějí druzí, 
 • není čas na odpočinek,
 • všichni jsou k nám kritičtí ... 

Pokud jsi odpověděl/a alespoň jednou "ANO", pojď se začíst dál. 

Proč o nespokojenosti mluvím?

Protože jsem bývala velmi nespokojená.

Sama sobě jsem byla tím největším kritikem, házela si klacky pod nohy (ve vztazích, v partnerství, rodičovství, práci, ehm... v životě všeobecně). Nevěřila jsem si a v mé hlavě jsem si točila kolovrátek kritiky. Pořád dokola a dokola. 

Stálo mě to samozřejmě hodně sil. Neustále jsem vlastně se sebou bojovala a podrážela si nohy. V extrému jsem velkou míru nelaskavosti prožívala po narození prvního dítěte (jako poporodní deprese) a po narození třetího dítěte (jako velké vyhoření). 

Vnímala jsem, že pro nikoho nejsem dost dobrá. Že se mi nic moc nedaří. Nebyla jsem dobrá máma, ani manželka, dcera, podnikatelka.  

A s tím nastavením se nedalo dlouhodobě žít.

Jak obohatila laskavost můj život?

 • Větší míra respektu
  Často chceme projevovat respekt k druhým (zejména třeba k dětem). Ale moc to nejde, pokud nežijeme v respektu se sebou na prvním místě.
 • Opravdovost a autenticita
  Tato slova jsou dnes hodně často sdílena. Ale být opravdový a autentický znamená i být v pohodě s tím, co není běžné, co se nedělá. S tím, v čem se lišíme od ostatních. A být v pohodě i s tím nepříjemným.
 • Zpomalení
  Svět kolem nás vyžaduje výkon, rychlost, akci. A co když se nám nechce? Laskavost je dělat to, na co máme, a nechtít po sobě příliš.
 • Nesrovnávat se (tolik)
  Laskavost k sobě znamená i to, že se nemusíme srovnávat s druhými. Mnohdy je to slepá ulička. Naše silné stránky jsou jinde. A i druzí mají špatné stránky. Jen o nich nevíme tolik, jako o těch svých.
 • Sama sobě oporou
  Ano, neustále prožíváme život jako na horské dráze. A když jsme právě dole, můžeme se ještě více ponížit, pokosit, zadupat. A nebo sami sebe podpořit a podržet. Druhá varianta je v důsledku mnohem přívětivější. Díky laskavosti.
 • Relax a péče o sebe
  Najít si čas na sebe mezi všemi povinnostmi se může zdát jako sci-fi. Ale když si jej přidáme na seznam "povinností", nestane se, že budeme zase nemocní, psychicky na dně, vyhořelí.

 

Zdá se vám to zajímavé a chcete víc laskavosti pro sebe?

Skvělé! Tak to jste ve správný čas na správném místě.

Užijte si 4 denní putování plné LASKAVOSTI  

Jak to bude probíhat?

Po dobu 4 dní budete ode mě dostávat emaily s krátkými video lekcemi, kde si posdílíme právě na téma laskavost a jak ji do života pozvat. Potkávat se budeme i ve Facebookové skupině, na kterou dostanete odkaz po přihlášení. Facebooková skupina slouží ke vzájemnému sdílení, které je v těchto tématech velmi důležité a je součástí změny náhledu na sebe sama a na ne/laskavost.

Zní to dobře? Super, jdeme do toho. Právě je možné se přihlásit.