Balíček rozhovorů POMALÝ KONGRES - více info zde

Video pozvánka na dílnu: Deník

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přeju si podpořit tvou životní jiskru, tvořivost

laskavost a citlivost

Proto jsem si připravila sérii online setkání, kde se těmto tématům budeme věnovat. 

Pro koho jsou tato setkání?

 • Nevím jak na nepříjemné chvilky?
  Dějí se ti v životě nepříjemné situace a ty nevíš co s nimi? Neumíš s nimi nakládat, nevidíš je s nadhledem, nechápeš co se ti děje a co se ti tím život snaží říct?
 • Jsem jak v začarovaném kruhu
  Cítíš se jak v začarovaném kruhu, kdy se ti opakují stále ty stejné situace a nedochází k pochopení? Už tě to štve a jsi naštvaná na sebe, že se neumíš poučit?
 • Neumím se rozhodnout
  Je pro tebe těžké se rozhodovat a kdykoliv stojíš před nějakou situací, máš pocit, že vše co uděláš bude v důsledku špatně? A tak se nerozhodneš raději nijak, abys neudělala chybu?
 • Nemám dost energie
  Cítíš se unavená? Nemáš kreativní nápady? Zažíváš stavy vyčerpání a často saháš po kafíčku?
 • Budím se unavená
  Budíš se unavená, otrávená? Potřebovala by ses naučit jak lépe zacházet se svou energií? Jak se umět nakopnout, ale také zrelaxovat?

Co tě čeká a čemu se budeme věnovat? 

Každé setkání bude mít jiné téma a záměr (dle toho, kterou práci si vybereš). Ale všechna setkání budou probíhat 60 minut. Dílna je teoretická - budu sdílet inspiraci v oblasti, dle tvého výběru. Dílna bude praktická - budeme společně rovnou zkoušet znalosti a převádět do praxe. Praxe dělá mistra a díky vlastním zkušenostem dojdeš k vlastním veledůležitým poznatkům. 

Konkrétní témata a termíny:

 • Téma: deník a naše tvořivost - možnost koupit záznam
  My ženy jsme tvořivé bytosti. Často ale oddělujeme řešení každodenních situací od naší tvořivosti. Užíváme si nějaké chvilky kreativity a pak jsou na druhé straně každodenní strasti, problémy, témata. Pojďme to propojit. Nebrat si trable ke tvoření destruktivním způsobem, ale naopak kreativním. Pojďme tvořivou múzu pozvat ke stolu. Díky psaní a malování konkrétním způsobem můžeš rozplést jakýkoliv životní šmodrchanec. Naučím tě jak vnést tvořivost do životních témat. A tím se uvolnit a mnohonásobně více plynout. Tato práce je ve velké míře duševní hyginou, která ti v proudu času uvolní drobná témata, která se časem kupí a pak už je nesnadné je rozmotat a zvědomit.
 • Téma: Dech a jeho (naše) síla - možnost koupit záznam
  Něco tak běžného a obyčejného jako je dech může vnést do života víc síly? Odolnosti? Pohody? Ano! Pojďme se spolu naučit jak pracovat s dechem v náš prospěch. Představím vám tři jednoduché dechové techniky, které mohou uvolnit, dopřát relaxaci - během dne, po jídle, po/při stresové zátěži, večer před spaním. Nebo naopak nabudit a energizovat, když se potřebujeme soustředit, cítíme se unavení, nebo naše tělo onemocní. Taková krabička první/poslední záchrany, kterou můžeš mít vždy a stále při sobě.
 • Téma: Náš hlas a sílav projevu - možnost koupit záznam
  Náš hlas a projev spolu úzce souvisí. Jsou situace, kdy se bojíme projevit, máme obavy z toho, co okolí řekne na naše názory, pocity, prožitky, postoje. Bojíme se sdílet naše potřeby a hranice. Pojďme se zaměřit na práci s hlasem tak, ať ti tvůj hlas dlouhodobě slouží ku prospěchu, podporuje tvé sebevyjádření, vnímání vnitřní pravdy. Ať ti je tvé tělo a hlas prostředkem k větší míře autenticity, pohody, spokojenosti, vyrovnanosti a svobody.

Dílnami tě provede:

Martina Chomátová

Jsem lektorka hatha jógy, programu Mindfulness Based Childbirth and Parenting a práce s dechem. Instruktorka práce s dechem. Přes 23 let pracuji s deníkem a různými tvořivými způsoby sebevyjádření. Miluju hudbu, zpěv, mantry a hru na různé hudební nástroje (harmonium, ukulele, tibetské mísy, indiánskou flétnu, bubny, kalimbu atd.).

Aktuálně studuji muzikoterapii a soundhealing. Spolu s mým mužem tvoříme víkendové workshopy Wim Hof metody. Tvořím bezpečný prostor pro transformaci a osvobození sebe sama. Ráda se neustále učím novému, své znalosti a zkušenosti předávám na různých akcích a workshopech, nebo při lekcích na základní svobodné škole Kairos. Je pro mě důležité do světa vnášet prvky laskavosti, hravosti, plynutí a citlivosti.

S čím budete odcházet?

 • Nové techniky a znalosti
  Naučíš se technikám, které tě podpoří na tvé cestě životem a usnadní ti zvládat nové a nesnadné životní situace, nebo zkrátka zorientovat se v proudu životního dění.
 • Inspiraci a podporu
  Ve společném prostoru načerpáš inspiraci a podporu nejen ode mě, ale i od dalších žen, se kterými se na dílnáš potkáš. Nezažiješ tedy jen nějaké online sdílení bez tématu, ale naopak směrem k tématu, které je pro nás všechny společné. Společný záměr.
 • Seběvědomí a kotvu
  Ve chvíli, kdy se setkáme s technikami, které podpoří naše vnímání sebe sama, je to jako získat klíč ke dveřím, které jsi možná doteď vnímala jako zavřené. Právě v těchto dveřích se nachází odpovědi na tvé otázky. A skvělé je, že díky těmto technikám se k odpovědím můžeš přiblížit sama. Nečekat, až ti je někdo otevře.
 • Záznam
  Celé online setkání budeme nahrávat, takže si jej můžeš pustit ze záznamua připomínat si tak téma znovu - jak je libo.

 

Co s sebou? 

Chceš se přidat? Skvělé!!!

Co si připravit?

Na dílnu - práce s deníkem je třeba papír, propiska, pastelky (či jiné vybavení jako vodovky, fixy atd.)

Na ostatní dílny nepotřebuješ nic konkrétního.

Kde se akce bude konat?

Online: odkaz ti dorazí v emailu.

 

Cena 250Kč jako oslava MDŽ

místo klasických 500Kč za jednu dílnu/masterclass. Slevový kód "oslavamdz" platí do půlnoci 15.3.2024. 

Cena je za záznam jedné dílny. Je možnost pořídit dílny dle tvého výběru.