Mindfulness online večerní setkání

TÉMA: SEBEHODNOTA, PENÍZE, POTĚŠENÍ

17.5.2021 online pomocí Zoom, čas 19:30 - 21:30

Co se bude dít: řekneme si teorii k tomu, jak může mindfulness obohatit váš život, konkrétně co se týče vaší sebehodnoty v životě, partnerství, zaměstnání. Povíme si něco o penězích, které s naší hodnotou v hmotném světě souvisí. A proč je zmíněno i potěšení? Protože v ženském světě sebehodnota i peníze (dle mého) rostou i s mírou potěšení, kterou si dovolíme a dopřejeme.

Součástí setkání bude: teorie, praxe mindfulness, sdílení na dané téma (tak, jak vám to bude komfortní), 2 relaxace, díky kterým budete moct s tématem pracovat dlouhodobě, záznam akce. 

Co koupí produktu získáte?

  • 1
    Přístup k online akci
    Kde si zažijete jak může mindfulness podpořit vaší sebehodnotu, získáte teorii k danému tématu navyšující vnímání vlastní hodnoty, budete sdílet k tématu (laskavě, tak jak je vám to komfortní). Sdílení je pro ženy velmi důležité, nemusíte se bát. Je to velmi bezpečný prostor, i když je to online.
  • 2
    2 vedené relaxace
    Spolu se záznamem, ke kterému se můžete kdykoliv vracet získáte i 2 vedené relaxace (cca 7 minut), se kterými můžete pracovat i ukončení workshopu a tím podpoříte růst vlastní sebehodnoty.

Potřebujete pomoc?

Napište mi na mujmail@seznam.cz nebo volejte na 123 456 789.

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.