ZAČAROVANÉ MATEŘSTVÍ 

aneb 6 prokletí, kterými si z mateřství děláme galeje

Jaká to byla pohoda bez dětí...

Život je najednou náročný a není v něm moc radosti...

Nová role matky přinesla nečekané výzvy...

Sepsáním ebooku jsem chtěla podpořit všechny ženy, mámy, které neprožívají život s dětmi jako na obláčku a nevnímají mateřství jako nejkrásnější období v životě ženy.

Jsou v něm mé zkušenosti v roli mámy 2 dětí. Upřímně sdělená pravda, kterou se mnozí stydí přiznat, natož vyslovit nahlas. Sepsala jsem některá prokletí, která můžou za to, že je pro Vás mateřství otroctvím či vězením.

Prokletí? Co to je?

To co si myslíme, čemu věříme. Působí na Vás víc, než si myslíte.  Pokud se chcete dozvědět, jak svá prokletí proměnit v kouzla, jak se uvolnit v roli mateřské, nechte se inspirovat. Vším Vás provedu a můžete začít kouzlit taky. Je to opravdu jednoduché. 

 Nasedněte a vítejte v mém kouzelném světě...

Tento ebook si stáhlo už 0 lidí

Zadejte svůj email a inspirace k vám hned

zdarma přisviští

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u nás v bezpečí a budeme (Play Everyday spolek, IČ 04252683) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. ​ Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších newsletterů od nás, které se budou týkat souvisejícího tématu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu. Ochrana osobních údajů
eBook "6 prokletí, z kterých si děláme v mateřství galeje" se čte sám. Když mi přišel, začetla jsem se tak, že jsem přestala až na poslední stránce. Myslím si, že je Martinin eBook naprosto zásadní pro maminky, které jsou maminkami poprvé a potřebují se vyrovnat s novou situací, novou rolí a úkoly. Příjemnou formou vás povede přes ta nejhorší úskalí domněnek, pocitů, malého seběvědomí a velkého vyčerpání. Přes minové pole cizích názorů co byste měly a co byste určitě neměly. Pomocí jednoduchých a lehce napodobitelných tipů jak zvládnout 6 nejrozšířenějších sebedestrukčních programů si nastavíte a zorganizujete vlastní priority zdravěji a budete si víc užívat života. Pochopíte své neefektivní postoje a získáte inspiraci jak je změnit k větší radosti a spokojenosti vaší i všech kolem vás. eBook mě natolik nadchl, že jsem si rovnou objednala placený návod a moc se na něj těším.
Stanka Bittnerováwww.ocniterapie.cz
Martinin ebook byl pro mě láskyplným provedením mateřským trápením, které může mnohá žena cítit, když se jí narodí první dítě. Také jsem byla na začátku zmítaná tlakem okolí a permanentním přemýšlením, jestli dělám všechno správně, jestli jsem dost dobrá matka, jestli své děti nepoškodím na zbytek života. Jednou z nejzásadnějších věcí textu pro mě byly informace, jak se zastavit před tím, než začnu řvát a jaký je vlastně nesmysl se srovnávat. Našla jsem zde také spoustu konkrétních tipů, jak ty zajeté vzorce v hlavě opravdu reálně změnit. Rozhodně doporučuji přečíst. Je to absolutní "must know" každé mámy.
Lucie Cieslarováwww.luciecieslarova.cz

Návod na #spokodeník

 • důvody proč ne/psát deník
  Píšu o deníku, ale ona je to vlastně ucelená práce i s diářem. Tedy práce s uchopováním minulosti, přítomnosti i budoucnosti.
 • Tipy, jak obohatí spokodeník roli mateřskou
  A zároveň tipy, jak tento rituál udržet, i když máte pocit, že se na vás valí kupa povinností.
 • Navýšení kreativity a radosti
  Ebook je tvořen kreativně a tak, aby co nejvíce nakopnul vaši tvořivost. Získáte také nápovědu, jak ukotvit radost, spokojenost a vděčnost ve vašem životě a zažívat tyto pocity častěji.
 • Téma seznamů a to-do listů
  Proč s tímto pracovat, jak to celé pomáhá a ulehčuje život, jak může taková technika ulevit naší psychice a paměti.
 • Každodenní práci v oblasti sebelásky
  Protože sebekritikou máme mysl přecpanou dost.
 • Uchopení (vysněné) budoucnosti
  Ano, spokodeník funguje i jako diář.