Wim Hof metoda v těle ženy (a laskavě)

Wim Hof metoda se těší velké oblibě. Je skvělé, že mnoho lidí zejména v této době nachází i jinou variantu než jen léky a strach.

Máme z toho opravdu velkou radost a z našich workshopů Wim Hof metody účastníci odcházejí nadšení, posilnění, inspirováni, odhodláni. Pro všechny ty, kteří s Wim Hof metodou začínají máme další várku inspirace a informací.

Zejména se to týká praxe Wim Hof metody laskavě – ne nemusíme to urvat a svléknout se hned v mrazech do naha a začít sekat díru do ledu. A také nemusíme lézt do chladu každý den a překonávat nejeden světový rekord.

Další téma se týká praxe v těle ženy.

Víkendový workshop ve Vrábsku

Ano, ženské tělo (jak už jistě víte) funguje dost jinak než to mužské. A proto si v tomto dílu Podcastu O TOM povídám s Jakubem Chomátem a Hankou Moravčíkovou (instruktory Wim Hof metody). Posdílí jaká byla jejich praxe Wim Hof metody v začátcích, kdy to s otužování přepískli a jak přistupují k Wim Hof metodě laskavě. Příjemný poslech.

PODCAST O TOM – rozhovor o Wim Hof metodě laskavě/v těle ženy

Martina Chomátová
Vnáší do světa jiskru pohody, jednoduchosti a laskavosti. Inspiruje jak žít život bez stresu, tlaku a neustálých povinností.

Máma 3 dětí, která na vlastní kůži zažila pocity vyhoření a poporodní deprese. Milovnice manter a hudebních nástrojů, dechových technik a mindfulness.

Autorka knihy příběhů pro malé i velké Andromeda, elfka malá a knihy o důležitosti dospělácké hravosti Vyhrála jsem depresi, lektorka mindfulness.

Celý příběh ze života najdete tady << Svoje dotazy, připomínky, tipy či referenci můžete poslat na inspirace@martinachomatova.cz

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů