Temnota, zranitelnost a hrdinství

V naší nejnovější epizodě podcastu O TOM jsme se ponořili do otázek, které se týkají naší každodenní cesty hrdiny.

Hovoříme o tom, jak se naše životy točí v cyklech nahoru a dolů a jak se z nich neustále učíme. Přiznáváme, že i my jsme potřebovali odstup, abychom mohli vytvořit prostor pro některé věci. A nenecháváme vás na pochybách, proč jsme tak dlouho nenatáčeli.

Cirkadiánní kódy a životní cykly

Pokud jste někdy chtěli vědět více o cirkadiánních kódech a životních cyklech, které nás ovlivňují, pak je tato epizoda právě pro vás. Probereme, jak je důležité respektovat tyto cykly, které se objevují ve všech oblastech našeho života, a jak si je můžeme uvědomit a pojmenovat, abychom se v nich mohli uvolnit a nechat je, aby volně prošly.

Nakonec se podíváme na temné stránky hrdinova putování.

Diskutujeme o tom, jak je důležité vyrovnat se s těžkými obdobími, kdy se člověk cítí všechno možné, jenom ne jako hrdina. Přistoupíme k tématu studu a jak je důležité hledat pomoc, když ji potřebujeme. A na závěr se s vámi podělíme o inspirativní příběhy Jakuba.

Hrdinská cesta je něco, co nás všechny spojuje.

Ať už jsme na vrcholu nebo na dně, stále se učíme a rosteme. Ačkoli jsme možná museli udělat krok zpět a dát si prostor pro některé věci, jsme zpět a připraveni sdílet naše příběhy a lekce s vámi.

Cirkadiánní kódy a životní cykly hrdiny jsou neodmyslitelnou součástí našeho života. Učíme se, jak je respektovat a jak se v nich mohli uvolnit. Ať už se jedná o naše spánkové cykly, stravovací cykly nebo emoční cykly, všechny hrají důležitou roli v našem životě.

Naše temné stránky a zranitelnost jsou také důležitou součástí naší cesty.

Mluvíme o tom, jak je důležité se vyrovnat s těžkými obdobími a hledat pomoc, když ji potřebujeme. Naše příběhy a lekce jsou zde, abychom vám ukázali, že nejste sami a že můžete najít svou vlastní cestu hrdiny/hrdinky.

Věříme, že každý z nás má svou vlastní hrdinskou cestu a že každý z nás má schopnost překonat své vlastní výzvy. Ať už jste kdekoliv na své cestě, věříme, že můžete najít svou vlastní cestu hrdiny

a stát se hrdinou svého vlastního příběhu.

O této epizodě Podcastu O TOM:

V epizodě plné osobních příběhů a intenzivních emocí se spolu s Jakubem ponoříme do otázek, které se týkají naší každodenní cesty hrdiny. Hovoříme o tom, jak se naše životy točí v cyklech nahoru a dolů a jak se z nich neustále učíme.

Pokud jste někdy chtěli vědět více o cirkadiánních kódech a životních cyklech (hrdiny), které nás ovlivňují, pak je tato epizoda právě pro vás.

Nakonec se podíváme na temné stránky hrdinova putování. Diskutujeme o tom, jak je důležité vyrovnat se s těžkými obdobími, kdy se člověk cítí všechno možné, jenom ne jako hrdina. Přistoupíme k tématu studu a jak je důležité hledat pomoc, když ji potřebujeme. A na závěr se s vámi podělíme o inspirativní příběhy Jakuba.

Martina Chomátová
Vnáší do světa jiskru pohody, jednoduchosti a laskavosti. Inspiruje jak žít život bez stresu, tlaku a neustálých povinností.

Máma 3 dětí, která na vlastní kůži zažila pocity vyhoření a poporodní deprese. Milovnice manter a hudebních nástrojů, dechových technik a mindfulness.

Autorka knihy příběhů pro malé i velké Andromeda, elfka malá a knihy o důležitosti dospělácké hravosti Vyhrála jsem depresi, lektorka mindfulness.

Celý příběh ze života najdete tady << Svoje dotazy, připomínky, tipy či referenci můžete poslat na inspirace@martinachomatova.cz

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů