Setkání s freediverem Davidem Venclem ve světě mindfulness a dechu

Zvuk vlastního dechu, klid ve vnitřním prostoru a spojení s hlubokou podstatou vody. To jsou okamžiky, které následují, když se David Vencl připravuje na další vzrušující výzvu.

Co se děje v mysli člověka, který má za sebou 2 světové rekordy v ponoru pod led?

Jak trénuje svou mysl a tělo, aby mohl takovou výzvu přežít a ustát?

V našem posledním podcastu jsme se spojili s Davidem Venclem, českým freediverem a držitelem dvou světových rekordů v plavání pod ledem. Ale tento muž je mnohem víc než jen držitel rekordů.

David nám odhaluje své hluboké poznatky o spojení výkonu, meditace a kontroly nad vlastním tělem. Ať už je na konferencích nebo přímo v bazénu. David sdílí své zkušenosti s nadšením a odhodláním, které ho odlišují od ostatních vodních sportovců.

V této epizodě prozkoumáváme, jak je důležité umět okamžitě uvolnit tělo na příkaz – a to nejen pro sportovce. David nás seznamuje s metodami, které pomáhají dosáhnout klidového stavu a zlepšit tělesnou i mentální kondici.

Povídáme si o vědomém skenování svalů, jak pod vodou, tak na souši, a o přístupech k tréninku, které mohou inspirovat každého, kdo touží po dosažení hladiny výkonu a klidu, o které se mu dříve jen zdálo.

Ponořte se do této fascinující diskuze

Ponořte se do této fascinující diskuze a objevte, jak může spojení ticha, dechu a odhodlání posunout hranice vašeho vlastního potenciálu. Nechte se unést do světa, kde všechno možné – a nic nemožné.

Připojte se k nám a poslechněte si podcast!

Buďte součástí této inspirativní výpravy s Davidem Venclem a objevte svou vlastní sílu v tichu.

Martina Chomátová
Vnáší do světa jiskru pohody, jednoduchosti a laskavosti. Inspiruje jak žít život bez stresu, tlaku a neustálých povinností.

Máma 3 dětí, která na vlastní kůži zažila pocity vyhoření a poporodní deprese. Milovnice manter a hudebních nástrojů, dechových technik a mindfulness.

Autorka knihy příběhů pro malé i velké Andromeda, elfka malá a knihy o důležitosti dospělácké hravosti Vyhrála jsem depresi, lektorka mindfulness.

Celý příběh ze života najdete tady << Svoje dotazy, připomínky, tipy či referenci můžete poslat na inspirace@martinachomatova.cz

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů