Časté chyby při praktikování Wim Hof metody

Wim Hof metoda frčí. Olé. Je to super, máme radost. Jsme rádi, že našimi kurzy za rok prošlo cca 600 lidí. Jak jsme metodu sami praktikovali (můj muž jako certifikovaný lektor, já jako laik s jeho podporou), udělali jsme pár chyb, které vnímáme i houfně kolem sebe.

Mnozí z těch, kteří dorazili na naše workshopy už naše chyby dělat nemusí. Mnozí z těch, kteří se z různého důvodu dostavit nemůžou se můžou z našich, nebo námi vysledovaných chyb také ponaučit.

Natočili jsme na to téma videjko.

A v něm vám také posdílíme, že dělat chyby je lidské. Je to součástí praxe čehokoliv. Takže pokud jste něco ze zmíněného také dělali, nevadí. Není třeba se tím nějak ubíjet.

Naše heslo zní – Wim Hof metoda laskavě.

Chcete zjistit, jak tedy Wim Hof metodu praktikovat laskavě? Klik na obrázek, zadejte svou adresu a postupně vám dorazí série videí právě na to téma.

Martina Chomátová
Ze snowboardcrossových tratí a života na cestách jsem se vrhla střemhlav do mateřství. Jsem autorkou knihy příběhů pro malé i velké Andromeda, elfka malá a knihy o důležitosti dospělácké hravosti Vyhrála jsem depresi, lektorkou jógy a mindfulness. S manželem pořádáme workshopy Wim Hof metody. Můj příběh najdete tady >> Svoje dotazy, připomínky, tipy či referenci mi můžete poslat na info@playeveryday.cz
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů