Umění žít s vysokou citlivostí – rozhovor s Alenou Wehle

V tomto dílu podcastu „Všímavé příběhy“, vítám svou blízkou přítelkyni a expertku na téma vysoké citlivosti, Alenu Wehle. Společně se ponoříme do obtíží i do přínosů spojených s tímto tématem. Můžete se se mohou těšit na cenné rady a praktické tipy pro plnohodnotný život jako citlivý člověk.

Alena sdílí své vlastní zkušenosti a příběhy lidí, které potkala při terapiích a přednáškách. Podcast se zaměřuje na hledání vyváženosti v práci, rodinném životě a interakci s ostatními. Diskutujeme i téma přijetí vlastní jedinečnosti a důležitosti nastavení hranic.

Velký důraz klademe i na dosažení rovnováhy mezi výdejem a příjmem energie. Plánování a efektivní využití naší energie v každodenním životě. Alena rovněž zdůrazňuje význam slunce a přírody jako zdrojů energie a zdraví.

Tento podcast je inspirací pro všechny ty, kteří se s vysokou citlivostí setkávají na své životní cestě a hledají lepší porozumění a nápady na zvládání výzev, se kterými se musí vypořádat.

Rozhovor najdete na: SPOTIFY, Apple podcast, České podcasty.

Příjemný poslech.

Martina Chomátová
Vnáší do světa jiskru pohody, jednoduchosti a laskavosti. Inspiruje jak žít život bez stresu, tlaku a neustálých povinností.

Máma 3 dětí, která na vlastní kůži zažila pocity vyhoření a poporodní deprese. Milovnice manter a hudebních nástrojů, dechových technik a mindfulness.

Autorka knihy příběhů pro malé i velké Andromeda, elfka malá a knihy o důležitosti dospělácké hravosti Vyhrála jsem depresi, lektorka mindfulness.

Celý příběh ze života najdete tady << Svoje dotazy, připomínky, tipy či referenci můžete poslat na inspirace@martinachomatova.cz

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů